Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

Mikołaj Szymczak 2020-11-04 0 komentarzy
Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

Z usług rzeczoznawcy najczęściej korzystają osoby prywatne oraz inwestorzy, którzy kupują nieruchomość i chcą poznać jej realną wartość lub potrzebują operatu szacunkowego do przedłożenia wraz z wnioskiem o kredyt hipoteczny w banku. Najważniejsze, aby wszystkie prace związane ze sporządzeniem formalnego dokumentu, zlecić profesjonalnemu i licencjonowanemu rzeczoznawcy, który od lat działa w danym regionie i doskonale zna obowiązujące ceny nieruchomości. 

Na stronie internetowej wycenamajatku.com.pl, której właścicielem jest znany rzeczoznawca majątkowy z Warszawy, przedstawiona została szczegółowa oferta tworzenia wycen oraz operatów szacunkowych, zgodnych z obowiązującymi standardami. To bardzo ważne, ponieważ wyłącznie dokument, który spełnia wymogi prawne i jest poświadczony podpisem i pieczątką licencjonowanego rzeczoznawcy, będzie zaakceptowany w urzędach, sądach oraz bankach.

Jakie są koszty podjęcia współpracy z warszawskim rzeczoznawcą?

Rzeczoznawcy nie posiadają z góry określonego cennika, tak jak ma to miejsce choćby w przypadku kancelarii notarialnych, dlatego też każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie z klientem i zależy od wielu czynników dotyczących m.in. wielkości nieruchomości oraz stopnia trudności oszacowania jej wartości. Na stronie internetowej warszawskiego rzeczoznawcy można znaleźć szczegóły związane z ustalaniem ceny za wykonaną usługę.

W jakich jeszcze przypadkach można skorzystać z pomocy rzeczoznawcy?

  • podczas prowadzonych spraw spadkowych,
  • przy podziale majątku, 
  • przy przekształceniach budynków lub działek,
  • przy ewidencjach księgowych.

Wpis okazał się przydatny? Zostaw komentarz!